JavaScript är avstängt! För att laholm.se ska fungera korrekt behöver er webbläsare stödja JavaScript.
Du är här: Start / Barn och utbildning / Kulturskola / Arkiv / Kontakta oss

Information med anledning av coronavirus och covid-19

Här samlar vi allt publicerat material om hur coronaviruset påverkar Laholms kommuns verksamheter, till exempel förskola, skola, gymnasiet, vård och omsorg. Här finns också länkar till myndigheter. 

For all information published on the page, the "translate" function can be used (see top right). للحصول على كافة المعلومات المنشورة على الصفحة، يمكن استخدام وظيفة "الترجمة" (انظر أعلى اليمين).

Länk till sidan

Kontakta oss

Besöksadresss och Postadress:
Campus Laholm
Skottegränd 3 Laholm
Tel: 0430-155 21

Medborgarservice
Tel: 0430-150 00

Personal

Jon Brooks
(Enhetschef Kulturskolan)
Tel: 0430-155 21
E-post: jon.brooks@laholm.se

Eva Dali
(Tvärflöjt/Blockflöjt/Piano)
Tel: 0430-150 26
E-post: eva.dali@edu.laholm.se

Carolina Lindquist
(Dans/rytmik)
Tel: 0430-154 29
E-post: carolina.lindquist@edu.laholm.se

Anna Lovdal
(Sång/Sångensemble)
Tel: 0430-150 26
E-post: anna.lovdal@edu.laholm.se

Jan-Ove Nilsson
(Bleckblås/Musikverskad/Konsertansvarig)
Tel: 0430-150 26
E-post: jan-ove.nilsson@edu.laholm.se

Håkan Nilsson
(Piano/Träblås/Musikprofil)
Tel: 0430-150 26
E-post: hakan.nilsson@edu.laholm.se

Sven-Mikael Nyström
(Gitarr)
Tel: 0430-150 26
E-post: sven-mikael.nystrom@edu.laholm.se

Fredrik Olsson
(Film & TV/Animation)
Tel: 0430-153 16
E-post: fredrik.olsson@laholm.se

Alina Tjell
(Piano/Fiol)
Tel: 0430-154 29
E-post: alina.tjell@edu.laholm.se

Anna Dror
(Sång/Teater)
Tel: 0430-154 29
E-post: anna.dror@edu.laholm.se

Anne-Marit Nedregård
(Cello)
Tel: 0430-150 26
E-post: annemarit.nedregard@edu.laholm.se

Cattis Ahlgren
(Bild/media/marknadsföring)
Tel: 0430-153 16
E-post: cattis.ahlgren@edu.laholm.se

Daniel Pålsson
(Slagverk)
Tel: 0430-150 26
E-post: daniel.palsson@edu.laholm.se

Elisabeth Marklund Mogensen
(Dragspel)
Tel: 0430-150 26
E-post: elisabeth.marklund.mogensen@edu.laholm.se

Henrik Lindqvist
(Gitarr)
Tel: 0430-150 26
E-post: henrik.lindqvist@edu.laholm.se

Jacob Maczynski
(Bläckblås/PBuzz)
Tel: 0430-150 26
E-post: jacob.maczynski@edu.laholm.se

Kommentera sidan

Innehållsansvarig: Cattis Ahlgren
Sidan uppdaterad den 20 april 2018