JavaScript är avstängt! För att laholm.se ska fungera korrekt behöver er webbläsare stödja JavaScript.
Du är här: Start / Om kommunen / Trygg och säker / Räddningstjänst / Kontakta Räddningstjänsten

Information med anledning av coronavirus och covid-19

Här samlar vi allt publicerat material om hur coronaviruset påverkar Laholms kommuns verksamheter, till exempel förskola, skola, gymnasiet, vård och omsorg. Här finns också länkar till myndigheter. 

For all information published on the page, the "translate" function can be used (see top right). للحصول على كافة المعلومات المنشورة على الصفحة، يمكن استخدام وظيفة "الترجمة" (انظر أعلى اليمين).

Länk till sidan

Räddningstjänsten

Kontakta oss

 

Verksamhetschef

Niklas Wilsson

Direktnr: 0430-26701

Mobilnr: 070-600 38 80

E-post: niklas.wilsson@laholm.se

 

Räddningschef

Andreas Nilsson

Direktnr: 0430-26703

Mobilnr: 070-515 52 30

E-post: andreas.nilsson@laholm.se

 

Brandingenjör

Sofia Frindberg

Direktnr: 0430-26702

Mobilnr: 072-240 67 23

E-post: sofia.frindberg@laholm.se

 

Stationschef

Andreas Randevik

Direktnr: 0430-26706

Mobilnr: 070-300 10 67

E-post: andreas.randevik@laholm.se

 

Utbildare

Jonatan Green

Direktnr: 0430-26711

Mobilnr: 070-200 74 77

E-post: jonatan.green@laholm.se

 

Krisberedskapssamordnare

Jörgen Nilsson (arbetar kommunövergripande med placering både på räddningstjänsten och i Stadshuset)

Direktnr: 0430-267 07

Mobilnr: 070-820 45 70

E-post: jorgen.nilsson@laholm.se

 

Säkerhetsstrateg

Karin Martini (arbetar kommunövergripande med placering både på räddningstjänsten och i Stadshuset)

Direktnr: 0430-267 05

Mobilnr: 073-021 82 03

E-post: karin.martini@laholm.se

 

Assistent

Annelie Ingvarsson

Direktnr: 0430-26708

E-post: annelie.ingvarsson@laholm.se

 

Fordonansvarig

Johnny Svensson

Direktnr: 0430-26710

Mobilnr: 070-694 76 05

E-post: johnny.svensson@laholm.se

 

Reparatör

Markus Malmström

Direktnr: 0430-26722

Mobilnr: 073-025 67 81

E-post: markus.malmstrom@laholm.se

 

Fastighetsansvarig

Ulf Severinsson

Direknr: 0430-26704

Mobil: 070-600 52 97

E-post: ulf.severinsson@laholm.se

Kommentera sidan

Innehållsansvarig: Andreas Nilsson
Sidan uppdaterad den 19 augusti 2019